پیگیری سفارشات شما در کالاوی

www.kalaway.ir

وضعیت سفارش

از طریق این لینک شما به صفحه سفارشات خودتان در فروشگاه کالاوی منتقل خواهید شد. سپس سفارش مد نظر خودتان را پیدا و دکمه نمایش را بزنید. پس از ورود به صفحه جزئیات سفارش، از پنل وضعیت سفارش میتوانید مرحله در حال پردازش مرسوله را مشاهده نمائید.

مراحل پردازش

در این بخش شما میتوانید مراحل پردازش سفارش خود را مشاهده کنید. این مراحل به شرح زیر می‌باشند:

  • در انتظار بررسی: سفارش شما پس از پرداخت وارد مرحله بررسی توسط کارشناسان امور مالی فروشگاه خواهد شد. در اینجا تراکنش بانکی شما بررسی و پس از آن فاکتور صادر خواهد شد.
  • ارسال فاکتور به انبار: پس از بررسی و تایید سفارش، فاکتور شما به انبار مرکزی ارسال خواهد شد. اگر کالای ثبت شده در فاکتور، متعلق به خود فروشگاه کالاوی باشد سفارش همان روز وارد مرحله بسته بندی خواهد شد، در غیر اینصورت اگر کالا در انبار فروشنده باشد، بین یک الی دو روز کاری زمان خواهد برد تا کالا از انبار فروشنده به انبار مرکزی ارسال شود.
  • بسته بندی شده: سفارش شما پس از دریافت کالا در انبار مرکزی، ابتدا توسط کارشناسان فنی تست و مورد بررسی قرار می‌گیرد. پس از آن به واحد بسته بندی منتقل شده و در آنجا تمامی کالاها بسته بندی کاملا استاندارد و ضد ضربه انجام خواهد شد.
  • تحویل به پست یا پیک موتوری: بعد از بسته بندی کالاها، سفارش شما اگر خارج از شهر فرهنگی شیراز باشد، به اداره پست مرکزی تحویل داده شده و توسط پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد شد. در صورتی که سفارش برای شیراز باشد، سفارشات در همان روز (به جز روزهای تعطیل) توسط اسنپ باکس ارسال خواهد گردید.
  • تکمیل سفارش: در این مرحله سفارش شما با موفقیت ارسال شده است. اگر سفارش توسط پست ارسال شده باشد، یک کد پیگیری ۲۴ رقمی برای شما ثبت خواهد شد و میتوانید با این کد در صفحه پیگیری مرسولات اداره پست، مرسوله خود را رهگیری کنید. در همین بخش یک دکمه سبز رنگ با عنوان پیگیری مرسوله شما وجود دارد که به راحتی به صفحه پیگیری سفارش پست منتقل خواهید شد و کد به صورت خودکار درج خواهد گردید.